trwa wczytywanie strony...
loading strony www

Strona internetowa z dotacji unijnej

Nasi Klienci często finansują wykonanie strony internetowej w ramach dotacji unijnych. Z doświadczenia wiemy, że wydatkowanie dotacji unijnych jest w znacznym stopniu ograniczone przepisami. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dostosowaliśmy sposób realizacji stron internetowych w ramach projektów unijnych tak, aby maksymalnie ułatwić Państwu rozliczenie środków.

Otrzymałeś dotację na rozpoczęcie działalności lub dotację na rozwój firmy?

Reklama w formie strony internetowej odgrywa szczególną rolę zarówno w przypadku nowo powstających działalności gospodarczych jak i firm działających na rynku od dawna i rozszerzających zakres swoich usług. Znając bolączki, z jakimi boryka się każdy sięgający po dotacje, stworzyliśmy ofertę dla osób chcących rozreklamować swoją firmę w internecie za pomocą strony internetowej. Polecamy Państwu Pakiet Standard, oferując wykonanie strony internetowej wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z bazą szablonów dostępnych na naszej stronie. Wybrany projekt zostanie zmodyfikowany zgodnie z Państwa sugestiami. Po przetestowaniu i zaakceptowaniu przez Państwa wyglądu strony, zostanie ona umieszczona pod wskazanym adresem www.

Masz obawy że nie dotrzymasz terminów rozliczenia dotacji?

Znając procedury pozyskiwania oraz rozliczania środków unijnych podchodzimy elastycznie do kwestii terminów realizacji. Zdajemy sobie sprawę, że w celu rozliczenia środków określonych we wniosku unijnym, to my musimy dostosować się do terminowego oddania projektu. Z Pakietem Standard zaoszczędzisz czas.

Chciałbyś optymalnie wykorzystać środki z dotacji unijnej?

Przygotujemy ofertę która pozwoli na optymalne wykorzystanie środków z dotacji. Pomożemy Ci wykreować pozytywny wizerunek w sieci, dzięki czemu zyskasz na innowacyjności. Skuteczny e-marketing pozwala na budowanie relacji z klientami w sieci internet, co warunkuje konkurencyjność danej firmy. Zapewniamy domenę oraz hosting strony. Naszym klientom proponujemy także pozycjonowanie klasyczne oraz kampanie Google AdWords, podnoszące rangę strony.


Kontakt z nami

(+48) 501 898 004

E-mail, formularz

Napisz na bok @ stronex.pl
lub wypełnij krótki formularzTagi

Tworzenie stron internetowych strony internetowe Kielce Kraków Radom Warszawa Ostrowiec Skarżysko Starachowice Piaseczno Grójec Wrocław Bazy danych Sklepy internetowe