trwa wczytywanie strony...
loading strony www

Sam zarządzaj treścią strony

System zarządzania treścią (CMS) to niezwykle praktyczne rozwiązanie dla osób często modyfikujących informacje na swojej stronie internetowej. Dzięki systemowi CMS możliwa jest stała, pełna kontrola nad informacjami prezentowanymi na stronie WWW, poprzez prosty w obsłudze edytor treści strony WWW.
W związku z coraz większym zainteresowaniem klientów systemem zarządzania treścią, zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy uniwesalny system CMS - zarządzania treścią strony internetowej. Nasze rozwiązanie to duża funkcjonalność i bezpieczeństwo oraz niski koszt systemu. System ma konstrukcję modułową, co umożliwia ewentualną modyfikację. Nie bez znaczenia pozostaje również wsparcie techniczne, które oferujemy wraz z systemem.

System jest przeznaczony zarówno do nowo projektowanych stron jak również do stron już istniejących. W przypadku istniejących serwisów WWW zwykle konieczna jest przebudowa.Zobacz również:
Uniwersalny system zarządzania treścią strony (CMS)
 

Kontakt z nami

(+48) 501 898 004

E-mail, formularz

Napisz na bok @ stronex.pl
lub wypełnij krótki formularzTagi

Tworzenie stron internetowych strony internetowe Kielce Kraków Radom Warszawa Ostrowiec Skarżysko Starachowice Piaseczno Grójec Wrocław Bazy danych Sklepy internetowe