trwa wczytywanie strony...
loading strony www

Kontakt telefon, formularz lub e-mail

Dane kontaktowe:
tel (+48) 501 898 004
e-mail: bok @ stronex.pl
Adres firmy:
ul. Łyżwy 23
26-110 Skarżysko Kam.


 

Nie trać czasu, my dojedziemy do Ciebie!

Nie musisz już tracić czasu aby do nas dotrzeć. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy dojazd w dowolne miejsce na terenie województwa Mazowieckiego i Świętokrzyskiego.

W ramach realizacji projektu dostosujemy się do Państwa preferencji w zakresie godzin i sposobu kontaktu. Proponujemy dwie metody realizacji: kontakt bezpośredni lub współpraca zdalna.

Dlaczego współpraca zdalna?

Podstawową zaletą współpracy zdalnej jest znacznie niższa cena realiacji i wysoki komfort (dowolna forma i czas kontaktu). Współpraca tego typu wymaga od nas jeszcze większej rzetelności i elastyczności w zakresie prowadzonia projektu. Gwarantujemy, że będą Państwo informowani na bieżąco o postępach prac, a projekt zakończymy dopiero po Państwa całkowitej akceptacji. Setki projektów zrealizowanych poprzez współpracę zdalną utwierdziły nas w przekonaniu, że taka forma współpracy jest dla Państwa wygodniejsza i tańsza.

W przypadku współpracy zdalnej szczególnie polecamy wariant ekonomiczny wykonania strony, w którym już na wstępie przedstawiamy pięć propozycji graficznych strony - więcej o pakiecie ekonomicznym

Firma Stronex świadczy usługi na terenie całego kraju.

Napisz do nas, przygotujemy dla Ciebie wstępną ofertę.